Strona główna Dział infrastruktury Systemy zabezpieczeń elektronicznych Sygnalizacja Włamania i Napadu (SWiN)

Sygnalizacja włamania i napadu (SWiN)

Sygnalizacja włamania i napaduOferujemy Państwu w pełni profesjonalne, nowoczesne systemy sygnalizacji włamania i napadu, które pozwalają na szybką  interwencję w przypadku niespodziewanego napadu. Dzięki temu w bardzo krótkim czasie możliwe jest przesłanie informacji alarmowej do Centrum Monitoringu i tym samym niezwłoczne wezwanie odpowiednich służb. W efekcie możemy uniknąć konsekwencji wtargnięcia niepowołanych osób na teren danego obiektu.

Systemy sygnalizacji włamania i napadu polecamy przede wszystkim właścicielom obiektów, które są w sposób szczególny narażone na napad np. banki, sklepy, magazyny, firmy itp. Z powodzeniem sprawdzają się one również w przypadku ochrony domów czy garaży. Są one wyposażone w pasywne czujniki podczerwienie reagujące na ruch (PIR) i czujniki magnetyczne (kontaktrony) umieszczane na oknach, drzwiach, bramach garażowych. Ich wzbudzenie uruchamia alarm. System przeważnie uzbrajany lub rozbrajany jest przez wpisanie na klawiaturze specjalnego kodu ustalonego przez użytkownika.

Do Systemu sygnalizacji włamania i napadu może zostać dodatkowo dołączony system antynapadowy, zrealizowany w formie pilota lub ukrytego przycisku alarmowego. Klawiatury kodowe posiadają funkcję wybierania kodu "pod przymusem", która powoduje uruchomienie systemu alarmu napadu - cichy alarm, wezwanie ochrony.

W zależności od Państwa potrzeb oraz oczekiwań oferujemy szeroką gamę systemów alarmowych i antynapadowych oraz wiele możliwości ich konfiguracji. Wszystko w trosce o Państwa bezpieczeństwo. Jeśli są Państwo zainteresowani opisanym wyżej systemem lub też mają Państwo dodatkowe pytania prosimy o kontakt.

 

Rzetelna firma

Copyright 2011 © Neologic Wszelkie prawa zastrzeżone!