Strona główna Dział infrastruktury Systemy zabezpieczeń elektronicznych Instalacje SAP

Instalacje SAP

Instalacje SAPW chwili obecnej zgodnie z obowiązującymi przepisami większość obiektów musi zostać wyposażonych w instalację sygnalizacyjno-alarmową na wypadek pożaru. Istnieje konieczność włączania sygnałów akustycznych w strefach zagrożonych, świateł bezpieczeństwa, uruchamiania wentylacji pożarowej i klap dymnych. Wszystko po to, aby możliwie jak najlepiej zabezpieczyć dany obiekt przed ewentualnym niebezpieczeństwem oraz jego skutkom.

Oferujemy Państwu nowoczesne i zaawansowane technologicznie instalacje sygnalizacji pożarowej, które umożliwiają szybkie wykrycie i lokalizację źródła wspomnianego wyżej niebezpieczeństwa, a w dalszej kolejności sygnalizację alarmową informującą o pożarze w fazie jego powstawania oraz odróżnienie rzeczywistego zagrożenia od sytuacji podobnej do pożaru. Dzięki temu w razie konieczności możliwe jest podjęcie bardzo szybkich działań takich jak: ewakuacja ludzi i mienia, wezwanie straży pożarnej poprzez systemy transmisji alarmu i wreszcie rozpoczęcie automatycznego procesu gaszenia. Dzięki długoletniej obecności na rynku potrafimy stworzyć dla Państwa indywidualną instalację, która możliwie jak najlepiej zabezpieczy dany obiekt przed ewentualnym pożarem i pozwoli czuć się w nim bezpiecznie.

Jeśli mają Państwo do nas jakiekolwiek pytania serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie również pomożemy Państwu w doborze instalacji, z której będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

 

Rzetelna firma

Copyright 2011 © Neologic Wszelkie prawa zastrzeżone!