Strona główna Dział infrastruktury Pomiary sieci strukturalnej

Pomiary sieci strukturalnej

Pomiary sieci strukturalnejNieprawidłowo wykonana lub też uszkodzona sieć miedziana, optyczna lub radiowa  niesie ze sobą poważne konsekwencje w postaci zwolnienia transmisji lub też błędów, a w niektórych przypadkach nawet utraty spójności czy uszkodzenia bazy danych. Przekłada się to na mniejszą efektywność pracy ze względu na konieczność wprowadzenia okresowych przerw, a aplikacje w sieci zaczynają zachowywać się w sposób nieprzewidywalny. Dlatego też tak ważne jest to, aby sukcesywnie dokonywać kontroli stanu technicznego sieci, aby móc przeciwdziałać ewentualnym usterkom.

Co możemy Państwu zaoferować?

Oferujemy profesjonalne pomiary certyfikacyjne oraz serwisowe sieci miedzianych i światłowodowych. Dysponujemy zaawansowanym technologicznie sprzętem pomiarowym, który posiada aktualną kalibrację. Mierzymy instalacje miedziane do kategorii 6A [klasa EA wg ISO lub EN] ekranowane i nieekranowane, światłowody wielomodowe i jednomodowe. W trakcie pomiaru określamy zgodność  z obowiązującymi standardami oraz normą, a także diagnozujemy ewentualne błędy i pomagamy w ich usunięciu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu poznania bliższych szczegółów naszej oferty. Chętnie odpowiemy również na wszelkie Państwa pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

 

Rzetelna firma

Copyright 2011 © Neologic Wszelkie prawa zastrzeżone!