Strona główna O nas O nas

O nas

Neologic Sp. z o.o. jest doświadczoną firmą outsourcingową oraz partnerem i doradcą wielu znanych firm w kwestii rozwiązań sieciowych i informatycznych. Misją firmy jest tworzenie narzędzi i rozwiązań sieciowych do zarządzania zasobami informatycznymi klienta zarówno na miejscu jak i zdalnie. Dzięki szybkości działania, czasom reakcji oraz profesjonalnej obsługę staramy się osiągać przewagę na konkurencyjnym rynku IT.

Nasza oferta obejmuje kompleksową realizację projektów teleinformatycznych. Stworzenie rozwiązania dla klienta zawsze dzielone jest na etapy, zaczynając od analizy biznesowej, gdzie sprawdzane są potrzeby klienta, analiza struktury firmy oraz ew. analiza zasobów sprzętowych klienta, poprzez stworzenie rozwiązania, dopracowanie i adaptacja do zasobów sprzętowych, aż po wdrożenie rozwiązania i jego dalszy rozwój.

Spółka Neologic została założona w roku 2001, jednak doświadczenie pracowników w branży IT sięga lat 80. W procesie rekrutacji inżynierów IT wymagania stawiane są bardzo wysoko. Nasi specjaliści podzieleni są na grupy, w których zawsze znajduje się osoba znająca zarówno systemy Microsoft jak i środowisko Unix/Linux.

Dzięki dobrej organizacji pracy oraz odpowiedniemu przyporządkowaniu inżynierów do konkretnych celów jesteśmy w stanie obsługiwać klientów przez 24h na dobę.

Rozwiązania tworzone przez Neologic zapewniają przysłowiowy "święty spokój" klienta w świecie biznesu, w którym zabezpieczenie komputerów nie jest już jedynie możliwością, jest koniecznością. W tym celu zebraliśmy wachlarz wysokiej klasy narzędzi sieciowych, zapewniających internetowe i sieciowe bezpieczeństwo danych, które w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem naszych inżynierów, mogą być szybko wprowadzone i zdalnie administrowane.

Neologic szczególną wagę przywiązuje do dobrej współpracy z klientami oraz wysokie standardy bezpieczeństwa, pozwala to na wzrost konkurencyjności i rozwój firmy.
Robimy to co lubimy i dlatego wychodzi nam to tak dobrze.

 

Nasza misja: Tworzenie narzędzi i rozwiązań sieciowych do zarządzania zasobami informatycznymi klienta zarówno na miejscu jak i zdalnie.

 

Rzetelna firma

Copyright 2011 © Neologic Wszelkie prawa zastrzeżone!